Květen 2011

Můj přítel je vrah! - 2. kapitola

31. května 2011 v 14:23 | Správkyně blogu |  Můj přítel je vrah > ZDE

Pokračování je na světě. =). Doufám, že tento díl už bude zaujímavější =) Krásné čtení. A zanechte nějaký ten komentář=)
Pro oživení povídky, vkládám videa a obrázky. Tak si je nezapomeňte pustit a prohlédnout.
cheer-mandarinka.blog.cz

Colorky-úvod

31. května 2011 v 13:55 | cheer-mandarinka |  Colorky


Jedna z mých největšich slabin byly a stále budou BARVY! V této rubricy budou Colorky jak z internetu(ty co mě zaujmou), ale také ty co s kámoškou nafotíme či nějak poupravíme. Nebude to hned než tuto rubriku pořádně zprovozníme, ale taky to nebude trvat věčně.
S láskou cheer-mandarinka.blog.cz

Ať se vrátí =*

31. května 2011 v 13:36 | cheer-mandarinka |  Hudba
Postupně jak prohlížím svůj starý blog, tak mi dochází jak mi ty kluci strašně chybí. Sakra ať se vrátí. Když jsi zrovna člověk zamiluje konečně, nějakou skupinu, tak musí po nějaký době skončit. Ty jo co já bych dala za to kdyby tu zase byly ty starý US5. =**
S láskou cheer-mandarinka

Bez Kopírek a Kopíráků je fajn.

30. května 2011 v 18:24 | cheer-mandarinka.blog.cz |  Články od nás pro vás


No super. Nikdy bych nevěřila, že může někdo okopírovat i styl článku. No tak koukám, že všechno je jednou poprvé. Nevím, že to tomu člověku nepřijde blbé, takhle až moc stejně to napsat. No ale aspoň projevil svojí ubohost.
Mám ráda když je někdo originální a ne, že bude kopírovat ostatní. Proto vás prosím, když už budete kopírovat, či napodobovat mé články, dejte pod ten článek zdroj. Nemám ráda kopíráky ani kopíračky. Nic ve zlém, ale vúči mě to je nefér. Člověk si tady namáhá mozek, aby to napsal co nejlépe, no a dotýčný dá (ctrl c a ctrl v) a má to.
S láskou cheer-mandarinka.blog.cz

Téma týdne 2 (Pohádky)

30. května 2011 v 13:15 | cheer-mandarinka |  Téma týdneJako malá jsem od maminky, každý večer slyšela nějakou tu pohádku na dobrou noc. Teda většinou ne celou, protože jak to bývá tak jsem u ní usnula. To je taky účel Pohádky. Když čtete dítěti pohádku, měli by jste před tým než to uděláte, zvážit zda je pro něho/ní vhodná. Nejlepší jsou ty pohádky, co děti poučí a mají po nich sladké sny. Já měla nejradši takové ty princeznovské(Šípková Růženka,Popelka, ale hlavně Paní Zimu). Do dnes si vzpomínám, když maminka řekla, ať se jdu umýt a vyčisti zuby, jakým jsem valila tempem. A víte proč? No, protože mě přeci čekala pohádka.


Dneska mi pomalu, pohádky už nic neříkají. Přeci jenom už mi bude v létě 17. Tak mám jiné starosti. Ale ráda si takhle zavzpomínám na své pohádkové dětství. Mrzí mě, že dnešní děti, spíš koukají na večerníček v televizi a jdou spát, maminky se o ně už pak nezajímají. Přece přečíst jim pohádku je v dnešní době ztráta času. Přitom pohádka od maminky by jim dala víc než nějaký večerníček! Proto mě potěší když vím, že někde číst pohádku na dobrou noc je samozřejmost. Film, který je příkadem čtení pohádek je POHÁDKY NA DOBROU NOC. Určitě ho pár z vás vidělo.
Uzavřela bych to Dobrou noc děti. No to se ale nehodí. Když jsme na blogu tak, Krásné psaní a čtení blogů Děcka =p
S láskou cheer-mandarinka.blog.cz
(NEKOPÍrovat!!!)

Můj přítel je vrah! - 1. kapitola

28. května 2011 v 12:33 | cheer-mandarinka |  Můj přítel je vrah > ZDE
Můj přítel je vrah ! =>Vymyšlená povídka. V povídce hrají: členové bývalé skupiny US5 ( Christopher Richard Stringini, Michael Johnson, Christoph Watrin, Izzy Gallegos, Jay Khan) dále hrají... Nina Dobrev(Kristina), Vanessa Paradis(Lucy),Carmen Justová(Tereza). Doufám, že se vám tato naše povídka bude líbit. Na našem minulém blogu měla úspěch. Ale ten jsme museli zrušit. A založili jsme tento.Přejeme krásné počtení.
Pro oživení povídky, vkládám videa a obrázky. Tak si je nezapomeňte pustit a prohlédnout.
DOUFÁME, ŽE SE VÁM POVÍDKA BUDE LÍBIT, A VY JSE K TOMU NĚJAK VYJÁDŘÍTE.
cheer-mandarinka.blog.cz

O co go(u)?

27. května 2011 v 19:34 | Správkyně blogu |  REKLAMY!

No asi vám nemusím vysvětlovat, na co tato rubrika slouží. každý známe ty nekonečně dlouhé ReKlamY!!!
Takže pokud si něco, někdo bude přát, tak to napíše jedině sem, jinak to budeme ignorovat!!
ZDAR =)

Téma týdne 1 (Budoucnost)

26. května 2011 v 15:40 | cheer-mandarinka |  Téma týdne
Budoucnost? Co to vlastně je? Každý má asi představu o tom, jaká jeho budoucnost bude. Ale jste si vždy jistý, že se vše stane jak si vysníte. Já mám už pár let takové svoje předsevzetí. Není to jako to, o silvestru, které plníte jen pár dní po skvělé noci, z níž si většinou pamatujete jen útržky, které vám zůstaly v hlavě. Je to předsevzetí, které plním už pár let, a zní; proč si vysnívat budoucnost, když stejně nemáte jistotu, že se to vlastně vše vyplní. Pak jsme akorát smutní, a trápíme se kvůli něčemu co ani nebylo. Já už mám ozkoušené, že se zabývám co je zrovna TEĎ. Je to tak jednoduší. Nenabalí se vám spousta dalších problémů. Samozřejmě, že se někdy zamyslím jak by tomu asi mohlo být, kdybych udělala to a to, ale to bývá jen zřídka.Je to mnohem jednoduší si užívat toho co zrovna máte a jen zřídka se zamyslet jak by jste se měli zachovat správě, aby jste toho nelitovali. Možná se to zdá být složité, věřte mi, že je tomu pravým opakem. =) příklad lidí, které se zabývali moc budoucností a pak přišli třeba o veškerý majetek. Událo se to jednoho bouřlivého večera . KONEC SVĚTA. Nějaký blbec nakecal lidem, že je konec světa a že on je spasí a zachrání jen když mu svěří jeho majetek, do jeho rukou. Myslíte že tomu lidi náhodou neuvěřili? No samozřejmě, a s radostí. Nemůžu pochopit jak takovému výmyslů mohli uvěřit. No teď jsou z nich bezdomovci. Buď si stále myslí, že svět skončí, nebo litují toho, že nalítli takovému kokotovi.
Proto si stojím za svým. Nehledím na to co bude (hledím na budoucí časy jen zřídka), ale na to co je. A už vůbec nevěřím na nějaký konec světa. Možná bude ,možná ne, ale já si stojím za svým.
Každý má svůj názor a měl by si za ním stát a nepřispůsobovat se tomu, že támhle někdo má na to názor jiný, tak proto já ho musím mít stejný jako on.
No nějak jsem se tu rozepsala. Už to tu ukončím s tou debatou nad slovem BUDOUCNOST.
S láskou cheer-mandarinka.blog.cz =)
(NEKOPÍrovat!!!)


Good luck!

26. května 2011 v 15:33 | Správkyně blogu |  Články od nás pro vás

Tak vás tu všechny vítáme. Náš první článek tohoto blogu. Možná nás někdo zná z našeho minulého blogu kikulinqa.blog.cz. Jenže ten budeme rušit. Čeho se tu budete moc dočíst? No určitě spoustu zajímavých věcí. (Naše názory k určitým tématům týdne, jako na ostatních blocích, dále pak naše vymyšlené povídky; můj přitel je vrah, můžu být ještě normální, láska přes net a spostu dalších, no a potom něco o cheerleadingu, který obě děláme.) Možná sem toho dáme ještě daleko více, ale záleží to jen na vás zda budete mít zájem. S pozdravem cheer-mandarinka.blog.cz