Můj přítel je vrah! - 1. kapitola

28. května 2011 v 12:33 | cheer-mandarinka |  Můj přítel je vrah > ZDE
Můj přítel je vrah ! =>Vymyšlená povídka. V povídce hrají: členové bývalé skupiny US5 ( Christopher Richard Stringini, Michael Johnson, Christoph Watrin, Izzy Gallegos, Jay Khan) dále hrají... Nina Dobrev(Kristina), Vanessa Paradis(Lucy),Carmen Justová(Tereza). Doufám, že se vám tato naše povídka bude líbit. Na našem minulém blogu měla úspěch. Ale ten jsme museli zrušit. A založili jsme tento.Přejeme krásné počtení.
Pro oživení povídky, vkládám videa a obrázky. Tak si je nezapomeňte pustit a prohlédnout.
DOUFÁME, ŽE SE VÁM POVÍDKA BUDE LÍBIT, A VY JSE K TOMU NĚJAK VYJÁDŘÍTE.
cheer-mandarinka.blog.cz


Kristina(19), Tereza (18) a Lucy(22), vyhrály pobyt v Německu v obrovské vile na 3 roky se skupinou US5. Holky byly moc šťastné, že právně oni tuto cenu dostaly. Proto neváhaly a cenu zasoutěž přijaly a chystaly se co nejdříve odjed.

(na obrázcích z leva - Kristina,Tereza,Lucy)Den odjezdu:
Holky já tomu nějak nemůžu furt uvěřit. Jak je možné, že jsme tu soutěž mohly vyhrát zrovna my. Copak jsme mohly takhle převálcovat stovky holek? - no tak jak vidíš, tak to možné je - odpověděla horlivě Lucy - Kristi asi jsme měli prostě štěstí - doplnila Tera. Holky, jestli tady budem takhle debatovat , tak zmeškáme let. Jsem zvědavá, jak ty naši hoši budou vypadat, přece jenom se o nich už nepsalo dobrý tři roky - Lucy ty myslíš, že se nějak změnili? - no samo, každej se přece mění.
Německo:
Asi ani ne po hodině dorazili z Česka na letiště v Německu. Všechny byly úplně mimo nedokázaly se ještě ze všeho vzpamatovat. Musely si jít vyzvednout kufry. No a co se nestalo, jako na potvoru svoje kufry nenašly. Začaly hned panikařit.No to víte hned ze začátku takové trable. No tak to je v háji, hned na začátku takový problémy, já jsem říkala, že letecká doprava je nespolehlivá. - Kristi buď v klidu to se nějak vyřeší - no tak mi řekni jak Teri?
Jejich debatu přerušil krásný blonďatý kluk, kterého už snad někde viděli, ale nemohli si vzpomenout kde. Jeho čeština s americkým přízvukem byl dost roztomilá.
Můžu vám nějak pomoci holky? - to se ví, že ano krasavče, chopila se slova hned Kristi - no tak Kristi takhle nám nepomůže, když s ním začneš hnedka flirtovat - Mně to nevadí, mně se komplimenty líbí, zvlášť od tak půvabné dívky - vidíš říká že mu to neva, komu by to taky vadilo, to by si mohla vědět i když si sto let za opicemi - Hej !! , ještě že je Lucy přerušila, jinak by vůbec kufry nedostaly na zpět - Prosím tě, nevím kdo jseš, ale ztratily se nám kufry, no a my teď nevíme co stým - a kolik jich bylo? - no každá jsme měli tři, takže devět a všechny byly velký a černý - jo tak to mění situaci - cože? - no vy jste mě nepoznali? - tak kdybych tě znala, tak snad na takového krasavce nezapomenu - Kristi! - okřikla jí teď pro změnu Lucy - No Já jsem Richie a vy jste ty výherkyně, soutěže Stačí kliknout a máš nás! =) - bože, to si ty? vypadlo najednou z Teri - ano to jsem já, tak co Kristi, stála si myslíš, že mě neznáš, Kristi jen cítila, že začíná rudnou jak rajče. Richie se otočil a houknul na ostatní kluky z party (Chris,Jay,Izzy a Mikel). Holky si špitali - Jak jsme ho nemohli poznat, to je docela trapas. Kristi sebrala odvahu a - pardon, že jsme vás nepoznali to víte, to ten let letadlem a ty ztracené kufry, to hned každého vykolejí tak, že by nepoznal i vlastní babičku. - V pohodě, my jsme radši, že jste nás nepoznali, dopadlo to líp než jsme čekali, báli jsme se, že se na nás vrhnete jako smyslu zbavený jako všechny ostatní fanynky. (smích) - tak půjdeme k autu - počkat a co ty kufry, strachovaly se holky - ty už tam na vás čekají - ach tak ...
Všichni pohromadě kráčeli k autu, když z Lucy nakonec vypadlo. Počkat a co tu vlastně dělá Chris a Mikel ne, že by mi to nějak extra vadilo, ale přece už s vámi nezpívali dost dlouho. A myslela jsem, že se s nimi už nějak nebavíte.Jay se chopil slova - víš nerad to takhle říkám, ale stará klasika US5 byla vždycky nejlepší, a teď už stejně, skoro vůbec nezpíváme takže Chris je naprosto zdraví a syndrom vyhoření se u něho neprojevuje. Holky na něj zíraly jak na růžový plot, ale Chris tu trapnou chvíli prolomil. - To víte už se mi po těch mých bláznech taky stýskalo (smích). Konečně nastoupili do auta a odjeli k vile, kde budou po zbytek pobytu bydlet. Holky ještě netuší, že jedou ke klukům do jejich společného domu. Taky budou docela valit oči.
Před vilou:
No tak holky jsme tady. Doufám, že to tu s námi ve zdraví přežijete a nebude se vám chtít už vůbec odjed. - přednesl Izzy - no to počkat jak s vámi?- pronesli holky jednohlasně - to bylo dobrý - uchychtl se Richie . No bydlíte s námi, to je překvapení že? Ale jestli by vám to vadilo tak vás odvezeme jinam - NE! nám to přece vůbec nevadí =)Vyhrkli holky opět jednohlasně. Když vešli dovnitř, koukali jak tele na nový vrata. No ty kráso to je velký jak kráva - kráva?, ta snad není tak velká - no to je jedno prostě, ty vole - ježiš Kristi nejdřív kráva, teď vůl nedělej z toho tady stádo. - ale jo pořád Lucy, ty zase furt neježišuj. Holčičí debatu přerušil Mikel, který se moc do diskuzí nezapojoval. Tak co holky líbí - líbí? vždy´d je to tu nádherný tomu říkám teda luxus koukám, že vy si žijete v dost velký vatě - no to sice jo, ale někdy ti to leze až krkem. Povzdychl si Chris. Ale kámo co tak smutně neříkej že ti to vadí. Rýpl si do Chrise Jay.

Pokračování příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Navštívíte nás znovu?

Ano
Ne
Možná

Komentáře

1 MaJuSgA MaJuSgA | E-mail | Web | 28. května 2011 v 13:42 | Reagovat

je to pekné ... dúfam že to bude čoraz viac zaujímavejšie ... ale zatiaľ to ujde ... len tak ďalej :)

2 Van Van | Web | 28. května 2011 v 14:41 | Reagovat

Ahoj..mohla by ses kouknout na můj blog? A nechej pls komentář :-D Děkujů

3 Butterfly25 Butterfly25 | 28. května 2011 v 18:42 | Reagovat

Jen tak dál,myslím,že to bude dost zajímaví,napiš mi pls na blok vždycky,když přijde pokračování,jo?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama