Můj přítel je vrah! - 3. kapitola

7. června 2011 v 19:41 | Správkyně blogu |  Můj přítel je vrah > ZDE


Tak je tu další kapitola. Netuším jak se vám líbil minulý díl, protože se k tomu vyjádřil jediný človíček, tak doufám, že teď to bude lepší :) Konec keců a alou číst :)
Pro oživení povídky, vkládám videa a obrázky. Tak si je nezapomeňte pustit a prohlédnout.
Další den:
Holky se začaly hned Kristi vyptávat, kam včera zmizela. No já jsem se šla s Richiem projít - cože jako fakt, a co, povídej, vyprávěj - no co by jste chtěli slyšet?? - no byla líbačka - cože Lucy, co tě to vůbec zajímá, je to moje, teda moje a Richieho věc, takže i když si moje kámoška tak ti nemusím krucit hned všechno říkat - takže nebyla, no jo to jsem si mohla myslet, ty taková slušňáčka, to se nedivím, že nic nezkusil - nebo snad zkusil??? rejpala dál Lucy. Lucy nechtoho fakt to není naše starost, je to jejich věc - no jasně aby se jí nezastalo co Terko - hele Lucy nechtoho, jsi trapná. Holčičí výměnu názorů zarazil Mikel, který zaklepal a vešel do pokoje. Copak se tady hádáte děvčata, pojďte se radši nasnídat. Mikel se zarazil, když viděl , že kristi má slzavé oči a tváři se jako na funuse. Kristi copak je? - ale Richie jí asi nechce, tak tu bulí jak malá - cože Lucy??? co jsi říkala??? Divil se Mikel. Terka z těch jejích keců začínal už mít alergii. Proto na Lucy zaječela ... Lucy nech toho, jenom žárlíš, radši vypadni, a jdi dolů na snídani. - Běžte všichni pryč, jste v mým pokoji a nemáte tu co dělat, běžte !!!! Začala na ně řvát Kristi. Všichni včetně Mikela odešli na snídani, Kristi se svalila do klubíčka na posteli. Začala brečet a přemýšlet, proč na ní ta Lucy byla tak hnusná.
Na snídani:
Richie po kuchyně pobíhal, sem a tam, jen aby udělal všechno jak má být, a hlavně aby to Kristi chutnalo, proto se zarazil když mu Mikel řekl, že Kristi snídat nebude. Jak jako nebude - no tady s Lucy se pohádali - jak to?- protože je to nána pitomá - jak to o ní mluvíš Lucy - poznamenal naštvaně Richie . No co se divíš? Stejně je to tvoje chyba - Sakra co si osobě myslíš, jak si tohle dovolíš říct, jestli se ti něco nezdá tak se můžeš hezky vrátit domů. Richie praštil utěrkou a běžel nahoru za Kristi. Lucy tohle už si vážně přehnala.Poznamenal Chris. To ti Richie jen tak nepromine. Doplnil Jay.
Richie bral schody po dvou jen, aby tam byl co nejrychleji ani nezaklepal, a vtrhl dovnitř. Kristi pořád ležela v posteli. Kristí, promiň, že jsem sem tak vtrhl, ale když jsem se dozvěděl jak byla na tebe Lucy zlá, tak jsem musel přijít. - to jsi hodný Richie, ale nemusel ses obtěžovat - jak nemusel, záleží mi na tobě. A nestrpím když bude někdo na tebe takhle zlý. Kristi to potěšilo, jak se Richie o ní stará, přece jenom už od doby co se jí zabil její kluk na motorce, kterého moc milovala, tak se jí nestalo, že by byl na ní nějaký kluk takhle hodný. Chytila Richiho za ruku a přitáhla si ho k sobě na postel. Ty jsi tak hodný kluk - myslíš? šibalsky se na ní usmál. Naklonil se k ní, byl moc šťastný, že se jí může dotýkat. Toužil se dotknout opět jejích rtů. Kristi to nejspíš vytušila, a políbila ho, Richie ji její polibky začal oplácet. Oba si to užívali.
V kuchyni:
Zatímco všichni snídali, Terka promlouvala Lucy do duše. Holka to si vážně neměla. Víš, že Kristi nemá ráda takovýhle scény. - jo já vím, ani po pravdě nevím co to do mě vjelo. - no to je sice milé, že si to uvědomuješ, ale mám takový pocit, že ti to ani jeden z nich jen tak rychle neodpustí - ale vždyť jsem toho zas moc neřekla, aby na mě byli věčně naštvaní. Terka to už nechala být, věděla, že když si Lucy stojí za svým tak s ní nikdo nehne, ani ona sama. Místo toho, aby s ní ztrácela čas, pustila se do jídla. Všimla si, že po ní celou dobu pokukoval Chris. On si snad myslí, že je nenápadný, s jeho nekonečnými svůdnými pohledy. Na jednu stranu jí to strašně rozčilovalo, ale na druhou jí to přišlo zase roztomilé. Stejně roztomilé jak jí nabízel to jeho čokoládové mléko. No lidi nerad vás opouští, ale jdu za Marcy - jojo tak si to užíj chlape, a žádný lumpárny. Rýpl si do Mikela Jay. Neboj taťulda. Thera byla zvědavá kdo ta Marcy je. Za jakou Marcy - ale to je jeho dlouhodobá známost víš, jsou nerozluční až je to divné - je to je krásný, moc ti to přeju Mikele - děkuji Teri - jojo nemáš zač - tak já valím mějte se tu fajnově - OK hoj.Pronesli všichni unisono, až se tomu zasmáli. No nic my vás taky s Lucy opustíme, slíbil jsem jí, že jí ukážu ještě něco z mé sbírky - sbírky? - Chrisi pokud já vím tak jsme si kvit, takže žádný dvojsmysly jsem netahej - kdo tu mluví o dvojsmyslech Izzy?(smích). V kuchyni už zůstal jen Chris s Terkou. Terez? Jé on mi říká Terez. -anoo?! copak je, - myslíš,že to mezi Christi a Richiem bude zas dobrý? - no já myslím že Kristi je chytrá holka a Richieho si utýct nenechá, a myslím že u Richieho je to stejný. - jo to jo, celou noc mi básnil, jak je Kristi, teda přesněji řekl Kristínka úžasná, že takovou holku ještě nepoznal. - to že říkal? - no jo, ale ne že jí to řekneš - neboj, sice jsme něco jako sestry a říkáme si všechno, ale to dle jí nepovím. - to jsem ráda, víš co nepodnikneme něco - a to něco je co? - já nevím třeba zajdem na bazén co ty na to, nedávno tam postavili nový tobogány, a já bych je docela zkusil. - No tak jo, tak já si obléknu plavky a něco jiného než pyžamo a budeme moc vyrazit - Ok, budu čekat tady. Oba se na sebe usmáli. Terka odešla do svého pokoje, se obléct.Jé no a co já si vezmu na sebe a jaký plavky si mám vzít, k sakru a nejsem tlustá? Nakonec si oblékla oblíbené žluté kraťasy a modrý topík. Víc to řešit nebudu, Vždyť je to jedno, mám to jen na cestu.
Nakonec vzala plážovou tašku, do které dala to nejnutnější k bazénu a vyrazila dolů za Chrisem. Ten už netrpělivě přešlapoval. A tomu to tak sluší, ty jo on je vážně kus. Proč sem si toho nevšimla už dřív. Ta černá mu vážně sekne. Čím blíž k němu přistupovala, tím víc ho chtěla obejmout auž nepustit.
Tak můžem vyraz... Chris se zarazil, protože ho krása Terez, naprosto okouzlila.No můžeme vyrazit no - ok tak jdeme, teda jedem. Venku mám auto, tak tam budeme rychleji, než kdyby jsme se tam táhli pěšky.sakra co to zase kecám za bludy, Chrisi chlapen neblbni, vždyť o nic nejde tak to nepokaž. Mumlal si Chris - dobře, tak tedy jedem, už aby jsme tam byly. Terka se bála, že bude v autě ticho jak v márnici,ale bylo to přesně naopak. Povídali jsi i když hledali místo kam si dají deku a ručníky. Chrise každý(spíše každá) zdravila. Chris jen přikyvoval a párkrát i někoho pozdravil. Koukám,že si tě tu všichni pamatují- no to víš, to je ta moje nezapomenutelná a neodolatelná krása - tady má ale někdo vysoké sebevědomí (smích). No tak jdem do vody ne - no samozřejmě, už se těším až tě porazím v jízdě na tobogánu.Oba se rozutekli směrem k tobogánům. A kdo vyhrál, no přece Terka. Po závodu a dlouhém skotačením ve vodě, si šli lehnout zpátky na deku. Chrisi? - ano Terezko - mám na tebe malou prosbičku - no copak by sis přála - no, namazal by jsi mi záda? Chris se pousmál. To víš že jo, a rád =)yes, radoval se Chris - děkuji. Terka se položila na deku a nechala se Chrisem hýčkat. Je ten má tak jemné ruce. Terka si spokojeně broukala. Tak a je to - moc děkuju. Když se Terka otáčela ke Chrisovi , aby na něho viděla a mohla si s ním začít povídat. Tak jí pohladil po tváři. Jseš moc milá a hezká holčina. - ale, zase nepřeháněj. Chris už to nemohl vydržet a Terku políbil. Terka mu jeho polibky oplácela. Je to dobrý nápad se s ním takhle po chvilce líbat. Co když si bude o mě myslet bůh ví co. Že mě můžou mít všichni, jen na mě pomyslet a já ... Terez se od něho odtáhla .. Nepůjdeme zpátky dom - proč? udělal jsem něco špatně - ne to ne, ale jsem nějaká utahaná - aha tak dobře. Chris jí pomohl vstát, sbalili si věci a odjeli domů.

Pokračování příště...
Tak co??? Pište názory a nebojte se psát i záporné vzkazy...
Nezapomeňte na SONHS!!! Soutěžící čekají na hlasy.
S láskou cheer-mandarinka.blog.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bubulique bubulique | Web | 7. června 2011 v 19:57 | Reagovat

Ahoj boužel nespřáteluju :) ale máš hezký blog a určitě si ten příběh přečtu, zní lákavě ;)

2 Paulie* Paulie* | Web | 7. června 2011 v 20:37 | Reagovat

hezký lay;)

3 hessevalentino hessevalentino | E-mail | Web | 8. června 2011 v 7:20 | Reagovat

Like IT..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama