Můj přítel je vrah! - 4. kapitola

28. června 2011 v 10:15 | Cheer-mandarinka |  Můj přítel je vrah > ZDE


Pro oživení povídky, vkládám videa a obrázky. Tak si je nezapomeňte pustit a prohlédnout.
Nezapomeňte se vyjádřit, k této povídce, abych věděla jestli mám vůbec pokračovat!!!
cheer-mandarinka.blog.cz
Když se vraceli z bazénu, ostatní seděli u televize. Jejich zraky na ní vysely jako by se koukali na nejnapínavější scénu z hororu. Terka nechápala, proč na to tak nevěřícně koukají, když tam běží jen každodenní zprávy. Jakmile ale oba přišli blíže, hned jí bylo vše jasné. Ve zprávách běžela zpráva o Chrisovi, že má novou dívku, že jsou moc šťastní. Nevěřila bych tomu kdybych neviděla poledních 6vteřin.
Chrisi? - snad tomu Terez nevěříš - a proč bych neměla, vždyť - Terezko to byla Cara, ale s ní dneska už nic nemám, chodil jsem si ní už strašně dávno - no jak tak koukám tak asi tak dávno to není. Terka se otočila a naštvaně odběhla do svého pokoje. Chrisovi nevěřila i přes to, že mluvil pravdu. Jenže to ona nevěděla. Chrisi měl by jsi jít za ní. řekl Richie, který byl z toho celý nesvůj. Chris ho poslech, odhodil tašku na sedačku a odběhl nahoru.
Sakra já jsem blbá. Rozčilovala se v duch Terka. Do pokoje vlítl Chris.
Chrisi co tu sakra děláš, běž pryč - ne nepůjdu, potřebuju ti to vysvětlit - není co vysvětlovat - nejsem tvoje holka, aby si mi něco musel vysvětlovat - No to sice nejsi, ale já, sakra Terez, ty mi nevěříš, vždyť víš jací novináři dokážou být svině, a jen aby měli kšeft, tak najdou něco i to co třeba není pravda, s Carou jsem sice chodil, ale to o minulém létě, teď už mezi námi nic není. Terka jen poslouchala a dívala se mu neustále do očí. On jí taky. Nelhal by mi snad do očí, mám mu věřit, vždyť novináři jsou doopravdy svině. V tom má Chris pravdu. Terez věříš mi? - Chrisi já - no tak, myslíš, že bych ti lha do očí, mám tě rád, mám pocit jako bych tě znal už spoustu let, no tak=) - ano věřím ti.Ještě sice chvíli pochybovala, ale pak jí to přešlo. Chris jí sevřel v náručí. Obou spadl kámen ze srdce. Mezitím co si Chris s Terez všechno vyříkali, dole běžela velká porada o tom jak by je mohli usmířit. Nikdo z nich totiž netušil, že už se usmířili.
Tak chápete náš plán? - ano! - odpověděli sborově Richie,Mikel a Jay - to jsem ráda a co vy dva? podívala se na Izzyho a Lucy - my to sice chápeme taky, ale nebudeme se toho zúčastňovat - dobře, to je na vás.
Kristi ještě pro jistotu všem zopakovala co mají udělat, a zdůraznila že se to nesmí provalit, všichni přikývli, rozutekli do svých pokojů a šli spát. Teda krom Izzyho s Lucy, ty šli do kina na nějaký ujetý horor.
Terez s Chrisem se rozloučili a šli oba také spát. Chris hnedka usnul, za to Terez nemohla vůbec usnout. Měla sucho v krku tak se šla dolů napít. Než vešla do kuchyně, musela rožnout, bylo tam totiž tma jak v hrobě. Když rožnula čekalo tam na ní překvapení. AAAA - AAA - sakra Mikele co tu děláš - no sakra jsem se lekl co vyvádíš prosímtě, šel jsem se napít, co tu děláš ty? - No já nemohla usnout, protože jsem měla sucho v krku tak jsem se šla napít - no jo, džus nebo něco podobného je v ledničce tak si posluš, já si jdu lehnout jinak mi ještě přivodíš infarkt tak ahoj(popravdě měl ale namířeno ke Chrisovi do pokoje jak si to naplánoval s ostatními) - jj ahoj. Sakra jsem se lekla to se mu zase něco povedlo. Terez celá vyklepaná, s džusem v ruce si šla sednout na bar. Mezitím Mikel se snažil vzbudit Chrise. Rychle si musel něco vymyslet proč ho vlastně budí.
Chrisi??? CHRISI!!!! - Mikele do prdele, co tu děláš, proč mě nenecháš spát - promiň ale já - co ty, dělej chci spát - no neskočil by si mi do kuchyně pro prášek na hlavu - přoč si pro něho neskočíš sám - no já nevím kde je - aha no jo dobře, tak si jdi lehnout já ti ho přinesu - ok děuju. Joo!!radoval se Mikel. říkal jsi něco Mikele - ne.
Chris se pomalu hrabal z postele. Mikel byl spokojený, že úkol splnil. Chris vešel do kuchyně a - AAAAA, bože Tezz co tu děláš? - co tu tak šílíš? - já ? - a kdo jinej - víš jak sem se tě lek - proč, to vypadám tak příšerně - ne to ne, ale když člověk jde o půlnoci někomu pro prášek na hlavu,což je fakt divný, tak ho nenapdane, že tu bude někdo, kdo vypadá jak spící mrtvola která k tomu pije ještě džus - aha, ještě lepší - promiň - v pohodě, no nic já jdu spát - jj dobrou zlatíčko, hezké sny.Terka si šla lehnout, Chris odnesl Mikelovi přášek a pak šel taky spát. Oba hned usli. Spalo se jim krásně teda do té doby než.
Chrisi? - Richie, co tu sakra děláš, nemůžete mě aspoň pro jednou nechat spát - no tak promiň, ale já - no tak co to bude pro změnu teď, si připadnu jak váš táta? - je mi zima - no a co já stým, ke mně do postele nepůjdeš ani náhodou - ježiš chlape, to nemyslím, nešel by jsi zapnout topení - to si děláš srandu, že mě budíš kvůli jednomu blbému čudlíku - no jenže já nevím kterej to je - bože, za prví je tam jen jeden no a za druhý proč vůbec musíš budit mě - no já to stejně neumím dobře zmáčknout, no a ostatním se tam nechtělo jít - sakra ty jsi případ, chudák ženská co s tebou bude žít. Riche odešel za Kristi, že úkol je splněn. Kristina hned vyběhla za Terkou. Haloo?Jsi vzhůru? - bože Kristi co tu děláš - dole, dole - co je dole - něco tam skřehotá - prosímtě, neblbni - fakt, aaa - ježiš neječ mi tu - ty jsi to neslišela, to skřehotání- ne - Terezko, prosím - no jo já se tam jdu kouknout, ale ty jdi prosímtě spát - dobře si zlato - no jo, já vím. Terez šla pomalu dolů ... haloo je tu někdo - Terez to je náhoda, co tu děláš - je Chrisi, no já, sakra nepříjde ti to divný - ne proč?? a co tu vlastně vůbec děláš - no Kristi mě vzbudila,že dole něco je - aha - no tomu dupání, bych rozumněla, ale s tým skřehotáním se asi spletla - cože - nic, to ti vysvětlím později, a co tu děláš vlastně ty - Ale Richiemu byla zima - sakra, chudák Kristi, ten chlap si neumí ani zapnout topení - taky jsem mu to říkal... Terezka dala Chrisovi pusu a oba si šli lehnout, tentokrát ale spolu ke Chrisovi do pokoje.
Tiskli se k sobě na postýlce. A spali jako andílci, který netuší co je čeká další den.
Pokračování příště...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti tato povídka?

Ano 48.8% (20)
Ne 24.4% (10)
Netuším 26.8% (11)

Komentáře

1 cheer-mandarinka cheer-mandarinka | 28. června 2011 v 10:17 | Reagovat

PROSÍM KOMENTÁŘE!!!
aŤ VÍ JESTLI TO NĚKDO ČTE, A ZDA  MÁ CENU V TOM POKRAČOVAT !!!

2 inter-slawia inter-slawia | Web | 28. června 2011 v 10:23 | Reagovat

ten blondacek je mi povedomi to nie je skupina neaká u2 ? :D

3 inter-slawia inter-slawia | Web | 28. června 2011 v 10:27 | Reagovat

myslela som Richieho :D také rozkošného blondacika si nejde nezapamätat :D ... inak pekny blog :D

4 inter-slawia inter-slawia | Web | 28. června 2011 v 10:37 | Reagovat

ako dlho bloguješ ? :)

5 zuzunka zuzunka | Web | 28. června 2011 v 10:49 | Reagovat

je to dobrý pokračuj
ale možná trochu kratší

6 inter-slawia inter-slawia | Web | 28. června 2011 v 10:56 | Reagovat

aha iba tak :D ja 5 rokov :D

7 inter-slawia inter-slawia | Web | 28. června 2011 v 11:01 | Reagovat

to som aj ja tak myslela :D ... ten blog mám od začiatku roka :D

8 jucik jucik | Web | 28. června 2011 v 18:46 | Reagovat

ahojky Affíku. Už vím kdo píše ty komenty. Podívej se stranky-meho-zivota.blog.cz tak ona. Byla to kdysy moja nej kámoška. Dobré že :( a jak se jinak máš?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama