Téma týdne 8(Společnost)

26. září 2011 v 17:41 | Cheer-mandarinka |  Téma týdne
Společnost je skupina lidí,která je charakterizována jak společnými zájmy tak i kulturou... To bylo trochu odborné, ale to víte. Jelikož se učím ve škole psychologii, politiku a spoustu podobných věcí tak mi to poto tak nějak z tý pusy leze samo.
Podle, mně je to ale jedno z mých né moc oblíbených témat, proto se tu nebudu rozepisovat, jako normálně.
Poslední dobou nemám ráda když jsem v moc velké společnosti. Dopadá na mě úzkost. Né že bych byla nějak nemocná, ale jen prostě nemám ráda velkou skupinu lidí.
Je to klišé když nesnáším samotu, ale zase se necítím moc dobře ve společnosti. Je to divné, ale je to tak. Možná když se nad tím nějak zamyslím tak to i chápu. Sakra já si tak strašně protiřečím :DD

Nikdo se nerodí pro sebe, všichni se rodí pro lidskou společnost.- jak napsal J.A.Komenský
Tak to je vše. Nic moc, ale mě to stačí... :)
S láskou cheer-mandarinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáš na naše články k téma týdne ?

Skvělý 26.7% (32)
Dobrý 13.3% (16)
Ujdou 14.2% (17)
Nic moc 15% (18)
Děsný 17.5% (21)
Netuším, nečtu je! 13.3% (16)

Komentáře

1 ruža z Moravy ruža z Moravy | E-mail | Web | 26. září 2011 v 20:28 | Reagovat

Psychologii jsem měla moc ráda, šla mi nějak sama. Nejsi sama, kdo si takto protiřečí, když má své pocity vyjádřit. Jsou chvíle, kdy je každý člověk rád sám. Je to ale ovlivněno tím, jestli není sám dlouho nebo ještě hůře skoro pořád. Musí to být hrozný pocit, navíc, pokud nemá skulinku, kam by se uchýlil v té samotě. Pokud nemá nějakého koníčka- zájem, který ho maximálně uspokojuje a jen se tak plácá životem může to být frustrující a vede to k depresím. Už od mládí by se měl člověk učit zaplnit svůj volný čas něčím pro něj zajímavým. Takže klid, tebe se ta stálá samota netýká, máš činnost, ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama