Prosinec 2011

Téma týdne 9(Co Vánoce, ale jmelí!)

28. prosince 2011 v 12:42 | Cheer-mandarinka |  Téma týdne
Tak a další Vánoce jsou za námi. Kurnik šopa toto, ale letí. Zachvilku bude Silvestr a pak zas tradá do školy. No nic nebude zase dumat nad slovy, jinak bude ten článek moc dlouhý.
Dneska to vezmu z jiného soudku. Chcete Vánoce, chcete jmelí tak tady to máte!!! :) V podání Justina Biebera. Já vím možná ho nemáte rádi, já ho taky nějak nemusím, ale tohle se mu opravdu povedlo :) Moc pěkné :) Furt si jí broukám.
S láskou Cheer-mandarinka
zdroj- yotube.com

Škola noci 4 - NEZKROTNÁ

22. prosince 2011 v 19:01 | Cheer-mandrinka |  Oblíbené knížky
Název knihy: Škola noci 4 - NEZKROTNÁ
Autor(ři) knihy: P.C. Castová a Kristin Castová Autoři
Obsah knihy:Zoey Redbirdová, nejnadanější upíří mládě na světě, se zapletla se třemi kluky najednou, ale nakonec jí nezůstal žádný a kamarádi s ní nemluví. Navíc se Škola noci proměnila v nebezpečné místo. Nocí se totiž začínají pohybovat podivné stíny a školním areálem se stále častěji rozléhá zlověstné skřehotání. Zoey proto nezbývá než pokusit se naštvané kamarády usmířit. Její snahu však může snadno zkomplikovat záhadný nový spolužák, který ji až příliš přitahuje. Když do hry vstoupí děsivé proroctví, začíná Zoey chápat, že vše bylo pouhou předehrou událostí, jež mají kořeny ve stovky let starých indiánských legendách, a že se musí stát skutečnou hrdinkou a připravit se na boj se zlem, které může být daleko silnější než ona.

Můj názor: Sice je to už dýl co jsem tento díl četla, ale pořád si živě pamatuju její průběh. To je důkaz toho, že je to opravdu dobrák knižka

Moje Hodnocení: 1

Zaujal tě můj článek a i obsah knihy ... můžeš si jí přečíst hned teď ... NEZKROTNÁ - onlline kniha ke přečtení

Zdroje: zde,ZDE a nakonec ZDE

LÁSKA č.1

22. prosince 2011 v 18:47 | Cheer-mandarinka |  Citáty


Můj nejoblíbenější citát, který znám doslova jak jde za sebou, a co přesně znamená, jelikož ho používám moc často. :)

Říkáš; Miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš; Miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš; MILUJI TĚ !
S láskou cheer-mandarinka

Šťastné a Veselé

21. prosince 2011 v 18:29 | Cheer-mandarinka |  My Diary
Zdravím, všechny naše čtenáře tohoto blogu.
Bylo na čase se vám ozvat, říkala jsem, že blog opět rozjedu v Prosinci. NO, že jsem si dala na čas. Jenže ono je to težké, sice mi ubylo pár poviností, jenže mi pak i nějaké přibyli. Ale teď jsem tu abych to tu znovu rozjela. Budu se tu snažit přidávat zase spoustu článku. Mimo jiné i povídky, které už tak dlouho slibuji. MOc mi to takzvané blogování chybělo.
No máme pár dní před Vánoci. Chtěla bych vám tímto popřát krásné Vánoce a šťastný Nový rok. Ať máte pod stromečkem vše co jste si přáli a Silvestra ať pořádně oslavíte. :)
Tady jedna písnička na připomenutí Vánočního období :)Jelikož už je zima a Vánoce za dveřmi je načase změnit dess. Pustím se do toho hned po zveřejnění tohoto článku. Jen neslibuji, že tu bude hnedd :) Přece jenom je to trochu těžké, něco takového vymyslet.
S láskou Cheer-mandarinka