Téma týdne 10(Cesta za lepším životem)

4. ledna 2012 v 16:35 | Cheer-mandarinka |  Téma týdne
Nedávno jsem psala takovou menší esej na psychologii do školy. Téma bylo Láska a přátelství. Takže v celku i zábavné. Zahrnula jsem tam i pár příběhů. A jeden se hodí k tomuto tématu. Koho zajímá příběh tak klik na celý článek :)
S láskou Cheer-mandarinka

ˮ V opravdové přátelství jsem nevěřila, ale pár osob mě o něm přesvědčila. ˮ Řekla jedna dívka. A začala vyprávět svůj příběh. ˮ Přesně tak, v jeden okamžik jsem toho hodně ztratila, ale i získala. Umřela mi osoba, kterou jsem v té době milovala, měla jsem z něj pocit jako by patřil do naší rodiny. Nedokázala jsem si život bez něj představit. Dnes se nad tím jen pousměju, i když bych neměla, ale tehdy to byl boj mezi životem a smrtí. Vypadá to jako bych vám chtěla vyprávět nějakou telenovelu, kterou jsem nedávno viděla v televizi, ale opak je pravdou. Chci to uvést jen jako příklad, že existují lidé, kteří nenosí jen titul přátelé, ale opravdu jimi jsou. V ten den co jsem toho tolik ztratila, mi pomohly dvě osoby se správně rozhodnout. A najít cestu za lepším a správný životem.Ne, že by mě začali litovat. Oni mi prostě vynadali, co si o sobě myslím, že pomýšlím na sebevraždu. Proč chci zabalit život do rakve jen pro někoho, s kterým by to tak i tak skončilo. V ten okamžik se mi rozsvítila žárovka v hlavě a dneska nechápu, jak mě něco tak děsného mohlo vůbec napadnout. Nevím, jestli jim to budu moc někdy oplatit, protože jestli ano tak to půjde jen stěží. Sice mi tvrdí, že jejich odměna je to, že jsem se správně rozhodla, ale to stejně nestačí. V ten okamžik jsem objevila opravdové přátelství, která trvá až do dnes a doufám, že jen tak rychle neskončí. Protože ztratit člověka, kterého berete jako sestru by byla další rána v mém srdci, kterou bych už nikdy nezašila ani nezaplnila.ˮ
Zde se můžeme přesvědčit, že přátelství je opravdu silné pouto a může nám pomoct najít tu správnou cestu. Dívku co tohle vše musela, prožít naprosto chápu. Zažila jsem něco podobného, a ani si nedokážete představit, jak mi to ranilo mé srdce. To nevymyslíš, to musíš zažít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáš na naše články k téma týdne ?

Skvělý 26.1% (31)
Dobrý 13.4% (16)
Ujdou 14.3% (17)
Nic moc 15.1% (18)
Děsný 17.6% (21)
Netuším, nečtu je! 13.4% (16)

Komentáře

1 Kýťa Kýťa | Web | 8. ledna 2012 v 21:11 | Reagovat

jj zima je pekne na ho*no :D kdyz neni snih:) to ja se ted porad venuju skole a na blog neni vubec cas :( tak snad se to zlepsi mej se papa:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama