Srpen 2012

Soutěž, hlas, žádost 4 !

29. srpna 2012 v 11:11 | Cheer-mandarinka |  Články od nás pro vás
Opět žádám o hlas své návštěvníky blogu. Postoupila jsem do 4 kola v soutěži o nejlepší blog. Nedoufám, že to vyhraji, ale chci se dostat co nejdále. Touto formou vám chci i poděkovat za hlasy co jste mi dali v předchozích kolech.


Tam prosím o hlasy. Jsem tam jako Cheer-mandarinka. Do hlasování vás však, ale vůbec nenutím. Je t čistě vaše rozhodnutí.

S láskou Cheer-mandarinka

Design pro Teenagerku

28. srpna 2012 v 17:28 | Cheer-mandarinka |  Design
Další design vyroben. Musím se přiznat, že mi dal ze všech předešlích designů nejvíce zabrat. Tak doufám, že se bude majitelce blogu teenagegirlslife.blog.cz líbit.
Opět byly veškeré žádosti splněny.
POkud se ti design bude líbit, napiš mi do komentářů tvůj e-mail.
Pokud ho budeš ale chtít nainstalovat, podotýkám není to tentokrát nic lehkého, napiš mi na e-mail: kikulinqa@seznam.cz své přihlašovací údaje a budeš mít o další starost méně.
Jak design vypadá naistalovaný se všemi dalšími věcmi jako jsou popisky atd, se můžeš podívat na http://kikulinqa.blog.cz.
Návod k nainstalování v celém článku....Návštěvnost 27 (20.8. 2012 - 26.8. 2012)

28. srpna 2012 v 11:28 | Cheer-mandarinka |  Návštěvnost
Náplní mé práce na tomto blogu je i seznamovat vás s návštěvností. Proto tento svůj úkol plním. Jak to dopadne. Bylo tento týden zde nejvíce lidí na záčátku týdne, jako tomu bylo minulý týden, či to bude úplně jinak?
Můžete se sami přesvědčit v celém článku ...

Téma týdne 23 (Máma)

26. srpna 2012 v 14:11 | Cheer-mandarinka |  Téma týdne
Teď je opět týden, kdy téma týdne pojmu jinak, než kdykoliv před tým. Téma je mi velmi blízké. Zjišťuji, že moje mamka, je mi pomalu dobrou kamarádkou. Nebojím se jí říct cokoliv, vím že se na ní můžu spolehnout, že mi bude oporou. Přitom, ale nezanedbává svojí úlohu matky.
Spousta psychologů odmítá, aby matky byly svým dětem za kamarády. Podle mě, to není, ale nic špatného. Když matka i nadále dítě vychovává a dokáže si u něho získat takovou důvěru, že ho dítě považuje za přítele. To je přeci dobré ne???
Rozhodla jsem se, že jsem vložím video s písní od skupiny US5.


...Mama, when I was just a little child
All the things we used to do
I will cherish all of the memories
That's why I sing this song to you...

Dalo mi pořádně zabrat najít video s touhle kvalitou. Už to není hold jako dřív, kdy jsem napsala název jejich písničky a hned mi vyhledalo to co jsem chtěla.
Pokud se vám píseň líbí a chtěli by jste si jí s nimi zazpívat, text je v celém článku.
S láskou Cheer-mandarinka

Dess č.4

25. srpna 2012 v 15:27 | Cheer-mandarinka |  My design
Před pár dny jsem si vytvořila nový design. Snažila jsem se hledat v jednoduchosti krásu a hlavně, aby mi splňoval všechny mé požadavky. Myslím, že jsem na takových 90% spokojená.
Vyhrála jsem si s Brushe a přírodními barvami.
Jak se líbí vám?

S láskou Cheer-mandarinka

Soutěž, hlas, žádost 3 !

25. srpna 2012 v 15:18 | Cheer-mandarinka |  Články od nás pro vás
Zdravím,
ani nevím jak je to možné, ale dostala jsem se do 3. kolo v soutěži o nejlepší blog.
Proto opět článek kde vás prosím o hlasy. Nechci obepisovat blogy a zbytečně vás otravovat. Aji já sama nemám ráda reklamy.

Takže mějte se krásně,
a děkuji ještě jednou za hlasy.

S láskou Cheer-mandarinka

Drdol s roztomilým copánkem

24. srpna 2012 v 14:28 | Cheer-mandarinka |  Móda
Před pár dny jsem byla na jedné svadbě. Hrozně dlouho jsem přemýšlela co si vytvořit na hlavě. Nemohla jsem tam přeci jít jen tak s rozpuštěnými vlasy, jak chodím normálně. Proto jsem se rozhodla zapátrat na internetu. Můj problém byl, že mám rovnou dlouhou ofinu, tudíž jsem musela hledat takové účesy, kde dívky tuto ofinu měly. Když už jsem si říkala, že už snad nic nenajdu, narazila jsem na blog ... http://cosmeticc.blog.cz, kde holčina měla článek s krásným účesem. Proto jsem neváhala a tento účes vyzkoušela. Nebyl ani moc složitý. Na obrázku je teda s kytičkou na boku, ale když jsem tam něco podobného dala, ztratilo to celý dojem. Proto jsem šla bez kytičky...
Pokud se vám drdol zalíbil, návod jak na něj je v celým článku.

Chris Brown - Don´t wake Me Up

23. srpna 2012 v 17:08 | Cheer-mandarinka |  Hudba

...Příliš mnoho světla v tomhle okně,
nebuď mě.
Jenom kafe žádný cukr
V hrnku.
Jestli se vzbudím a ty budeš stále zde
dej mi pusu
Neskončil jsem se sněním,
o tvých rtech...

S láskou Cheer-mandarinka

VEDRO a naše nálada ...

23. srpna 2012 v 16:29 | Cheer-mandarinka |  Rady, Tipy, Triky
Většina z nás má ráda léto. Jenže velká vedra, ovlivňují i naše tělo. Co způsobuje, a jak se proti tomu můžeme brátit. To vám teď shrnu v pár větách.

Vedro způsobuje zatížení srdce i cévního systému. Organismus se snaží udržet pocením vnitřní stálou teplotu těla, což je pro něj velmi namáhavé. Takže pokud se v létě více potíte než v jakékoliv ročním období, je to naprosto přirozené. Pokud jste zdraví, můžete být "jen" podráždění, malátní, nepozorní, nespat, pociťovat bolesti hlavy a kloubů. To určitě z nás každý už zažil. Minimálně tento týden, kdy teploty dosahovaly až 40 stupňům Celsia. Neustálá únava, nic nedělání, jediný co jsme v tuto domu zvlády bylo plácout sebou někam do chládku nebo do vody.
Co tedy dělat když je takové vedro a my chceme být stejně aktivní jako by bylo normální počasí?
Pomáhá pitný režim (voda, ovocné čaje, nejlépe vlažné). Dobré je vyloučit z pitného režimu kávu, silné bylinné čaje, a alkohol. Dále vyhnutí se náročné fyzické námaze, lehká strava, volba prodyšného volného oblečení, dýchatelné prostředí (to je však největší problém, někdy jen málo se tomu dá vyhnout).
Pokud se pohybujete venku, zvolte přikrývku hlavy, sluneční brýle, krémy s vysokým faktorem a vyhledávejte stín.


S láskou Cheer-mandarinka
zdroje: prozeny.cz,google.com


Design pro GofryCZ

23. srpna 2012 v 11:05 | Cheer-mandarinka |  Design
Máme tu další Pokemonských Design na objednávku, tentokrát pro GofryCZ. Veškeré požadavky byly splněny. Téma splněno. Velikost stránky a barvy taktéž. Popisky budou dodány na e-mail.
Tak pokud se ti design líbí a budeš ho chtít, stačí mi do komentářů napsat e-mail. Tam ti ho pošlu i s popisky.
Jak desing vypadá se můžeš podívat na blogu http://kikulinqa.blog.cz.
Návod k nainstalování v celém článku...